TM
Soru Sahibi
15 Ağustos 2017 13:42

Yaş sorunu burun ameliyatı/estetiği

Merhaba ben 16 yaşındayım burun ameliyati olabilir miyim boy uzama durdu. Eğer olabilirsem ameliyat tarihibi en erken ne zamana verebilirsiniz mesela sizden randevu aldıktan bi hafta sonra ameliyat olabilir miyim (cinsiyet:kadın)

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Abdullah Ahmed
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba Melisa, sağlık açısından bir yıl beklemekte fayda vardır. Geçmiş olsun Op Dr Abdullah AHMED Ankara

5 Eylül 2017 08:57