KM
Soru Sahibi
22 Aralık 2017 20:11

Yardiminizi bekliyorum

Merhaba hocam bena 5 veya 6 sene once bel fitigi tanisi konuldu elimden geldigince dikkat etmeye calisiyordum gecen sene belim tutuldu ve sag bacagima vurdu sert zeninde yatarak yaklasik 10 gun icersinde agrilarim gecmisti yanliz son 2 aydir aksamlari bacagimda agri ve uyusma hissediyordum bir sabah kalktigimda dus sonrasi belim tutuldu ve 15 gundur yatakta yatmaktayim bel ve kalca agrim bir hafta surdu yanliz oturmamda kalkmamda bir sikinti olmasada ortalama 300 . 500 metreden fazla yuruyemiyor sag diz kapagindan assagi ayak bilegime bir agri saplaniyor comeldigimde geciyor kalkiyorum hicbirsey yokmus gibi ayni sekilde 300 . 500 metrede ayni sekilde bir agri sanki bacagim kopuyor Unuversite hastanesi amaliyat diyor ama acil olmadigini bildiriyor yat istirahat et diyor ama bu agri dinmiyor ptt de dagitici postaci olarak calismaktayim seflerim mudurlerim idare ettiler izin ve raporla 3 haftadir yatiyorum ama artik calismak zorundayim Bu agri neyden kaynaklaniyor gecmicekmi korkmaya basladim rica ediyorum lutfen bana yardimci olun lutfen sizden bilgi edinmek istiyorum sizi duygum ve tv de gordum tek carem artik sizsiniz bana lutfen bi bilgi verin Saygilar sunuyorum Murat KAVAKLI *** *** **

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ahmet İnanır
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Algoloji (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon)

Asistanim en kısa sürede size ulasacaktir. Geçmiş olsun

22 Aralık 2017 20:39