ks
Soru Sahibi
5 Kasım 2020 03:10

Yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba Buğra Hocam. Umarım pandemi koşullarında sağlığınızı koruyorsunuzdur. Artık koca bir oh çekmek istiyorum. Hikayemi okursanız çok sevinirim. İlişkiden(penis vajinaya girmedi) 19 gün sonra kanda gebelik negatif. Kanda gebelikten bir gün sonra adet oldum. Tam beklediğim günümde. Bundan sonraki ikinci adetimi de tam günümde oldum. Normal ve yoğun miktardaydı. Üçüncü adetime bir hafta kala ilişkiden 11 hafta sonra ultrasonla bakıldı. Kasık ağrısı şikayetiyle gitmiştim. Doktor kısa süre baktı ve idrara sıkışık değildim. Buradaki doktorlar bu şekilde de gebelik görülürdü dedi. Olsaydı görülürdü değil mi? Üçüncü adetimi de tam olarak beklediğim günde oldum. Yoğun miktarda oldu o da. Bu hikayede gebelik şüphesi kalmış mıdır? Artık rahatlayıp hayatıma dönebilir miyim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Buğra Okşaşoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Evet gebelik olmadığını kabul ederek normal hayatınıza dönebilirsiniz

5 Kasım 2020 08:07