ga
Soru Sahibi
4 Ekim 2013 12:21

Yardımcı olurmusunuz

Hocam merhabalar şimdi ben ne yapabilirim buna diye düşüneceksiniz belki ama 6 ay dır yaklaşık hergün başım ağrıyor artık alışmış durumdayım ve işlerimden fırsat bulup gidemiyorum ama ara ara bıçak saplanması gibi bir durum oluyor ve kitlenip kalıyorum 19 yaşındayım neden oluyor merak ediyorum bi kaç yerde okudum uzun süreli baş ağrısı tehlikeli değil yaziyordu ağrı kesiciler fayda etmiyor ve çoğu zaman göz kapaklarımda ağrıyor yardımcı olursanız sevinirim . . .

3 cevap
Cevaplar (3)
Op. Dr. İrfan Gözübüyük
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba, Geçmiş olsun. Baş ağrısının çok sebebi vardır, anlattıklarınıza göre ilk nöroloji branşına müracaat etmenizi öneririm. Saygılarımla. Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK http://www.kbbistanbul.com.tr

4 Ekim 2013 15:57
ga
Soru Sahibi

bu kadar uzun süreli olması normalmi ?

4 Ekim 2013 16:27
Op. Dr. İrfan Gözübüyük
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Bağ ağrısı zaten normal değil, uzun olması ek problem.

5 Ekim 2013 09:14
ga
Soru Sahibi

tsk ederim

5 Ekim 2013 09:14
Op. Dr. İrfan Gözübüyük
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Rica ederim.

5 Ekim 2013 09:16