KA
Soru Sahibi
1 Haziran 2012 13:18

yardıma ihtiyacım var

ben yaklaşık 5 haftalık gebeyim fakat hamile olduğumu bilmeden diş röntgeni ve aniden rahatsızlaştım karından yatarak böbrek röntgeni çektirdim öğrendiğimde çok üzüldüm dün hcg *** *** ** çıktı birde cec 1000mg,voltaren 75mg,urocare 3gr kullandım bundan sonra ne yapmalıyım böyle bır gebeliği sonlandırmak gerekir mi?2 gün öncee cok az kahverengi lekelenme oldu ne yapacağımı bilmiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

EN YAKIN ÜNİVERSİTE HASTANESİ BÜNYESİNDEKİ PERİNATOLOJİ KLİNİĞİNE GİDEREK ORADAKİ UZMANLARDAN YARDIM ALMALISINIZ. ONLAR DEĞERLENDİRME YAPACAK VE KARAR VERECEKLERDİR.

1 Haziran 2012 15:00