23 Ağustos 2015 18:49

yardım edin

Değerli Hocam iyi gunler yaklaşık bir aydır baş ağrısı ve ağırlık aşırı derecede halsizlik isteksizlik geniz akıntısı ve bu arada bir ay önce babamı kaybettik stres sıkıntı sigarayı bırakmıştım geri başladım ne olduysa babam vefat ettikten sonra oldu kulaklarım tıkalı hiç bir iş yapasım gelmiyor kısacası yaşam kalitem bitti geçenler de iki şişe bira içtim sanki beynim yerinden çıkacak o derecede nedendir hocam yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Erdoğan İnal
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

SİNÜSLERİN FİLM İLE TETKİKİ GEREKİR.PROF.ERDOĞAN İNAL EKOL HASTANESİ

10 Eylül 2015 15:52