pe
Soru Sahibi
7 Aralık 2013 19:32

Yanağın sol iç tarafında ağrı ve dişlerde hassasiyet

Merhaba Ayşe hanım yanağımın sol arka kısmında bir ağrı var .bugün (07.12. ) başladı.2 gündür falanda dişlerimin sıkıştığını hissediyorum,hassaslar.Ne olabilir?(bir yara yada onun gibi açıkça görülen birşey yok

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Ayşe Gür
Diş Hekimi

Merhaba Röntgen görmeden ve ağız içi muayeneninizi yapmadan bir yorum yapmak zor.belki dişlerinizden birinin çürüğü ve kök ucunda oluşmuş olabilecek bir kistin büyümesi sonucunda bu dedikleriniz olmuş olabilir.En kısa zamanda bir diş doktoruna görünmenizi tavsiye ederim.Geçmiş olsun..

7 Aralık 2013 20:44