Ch
Soru Sahibi
5 Mayıs 2020 23:17

Yağ bezesi mi

Sayın Doktorlarım öncelikle bu zor günlerde canla başla çalıştığınız İçin ne kadar teşekkür etsek az. İyi ki varsınız. Hastaneleri ve de sizleri gereksiz meşgul etmemek adına yönlendirmenizi rica ediyorum. 30 yaşında spor yapan biriyim. Sağ göğüs kafesimin alt tarafında birkaç aydır 1 cm civarında ağrı yapan bür kitle var. Deri üstünden hafif kararmış ya da kızarmış gibi duruyor cildim. 3 ay öncesine kadar da yapılmış olan karaciğer enzim değerlerim normal düzeyde ( alt/AST). Bugün de göğüs kafesimin birleştiği yerin sağ tarafında yumruğun yarısı kadar yayvan şekilde sıvı gibi birşey oluştu. Diğer bahsettiğim kitle hala mevcut daha aşağı tarafta sağ yanda. Bu arada vitiligom mevcut.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özlem Er
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Hüseyin Bey, Yeni gelişen şişlik ve lezyonların muayene edilmesi uygun olur. Dermatoloji veya Dahiliye Bölümüne başvurmanızı öneririm. Sağlıklı günler dilerim

11 Mayıs 2020 10:19