AG
Soru Sahibi
27 Ekim 2019 19:25

wegener

Hocam merhabalar annemde(48) vegener denen hastalıktan tanı koyuldu şuan tedavi altında bı hastalık tedaviye olumlu yanıt verir mi akut böbrek yetmezliği de şuan var diyaliz desteği alıyor ne yapmamız gerekiyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Mesut Onat
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

teşhisi konulmuş bu güzel önemli bir hastalıktır ve tedavisi özellikle de böbrek yetmezliği gelişmiş ise biraz zordur muhtemelen Süleyman hocamız sizi izliyordur.. rahatlıkla güvenebilirsiniz

5 Kasım 2019 05:10