ad
Soru Sahibi
6 Haziran 2018 13:27

Vücutta morluk

Merhaba hocam benim sıkıntım vücudumda morluklar bacak ve kollarimda sebepsiz çıkıyor 7 8 aydır var bu sıkıntım dün kan tahlili yaptırdım wbc 5.5 hb 11.8 plt 228 rbc 4.62 ptz 12.4 sn pt 92.6 inr 1.06 Ferritin 4 nete baktığımda morluklar losemi olabilir yazıyordu açıkçası çok korktum ne yapmam gerekiyor şimdiden tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kadri Yamaç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Merhaba, Morluk hematolojide önemli bir bulgudur ama ille de lösemiye bağlı olacak diye bir kural yok. Hatta iyi huylu sebepler çok daha sık görülür. Uzaktan tanı koyamam. Tanı için bir Hematologla yüz yüze temas kurun. Geçmiş olsun

8 Haziran 2018 12:47