gb
Soru Sahibi
6 Nisan 2017 11:27

Vucutta agri ve morarma

Merhabalar hocam sikayetim su sabahlari kaltigim zaman ayaklarimda inanilmaz bir sizi oluyor yanma oluyor ayakbileklerimden tutunda bacaklarima kadar ayni sey kollarimdada oluyor cok halsizim ve cabuk yoruluyorum en ufacik birseyi kaldirdigimda bile gucsuzluk olusuyor kollarimda yanma oluyor hocam birde vucudumda acili morluklar olusuyor sanki damarim aciyo ve morariyor curuk seklinde degilde siyahlasmis bi morluk seklinde hangi dokyara gittiysem birsey yok dendi sadce yumsak dpku romatizmasindan supheleniliyordu birde 2 3 dk belli bir sekilde oturdumda veya yattigimda hemen baski alan bolgemde acayip bir uyusma oluyor en olur yardimci olun hocam sebepleri ne olabilir artik gundelik hayatimi yasamayaz hale geldim cok saygilar tesekkurler simdiden ...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ozan Akca
Ortopedi ve Travmatoloji

Fibromyalji rahatsızlığınız olabilir, kanamalar İçin kan tahlilleri gerekli.Polkliniğe başvurmanız halinde detaylı değerlendirebiliriz.

2 Mayıs 2017 12:15