BB
Soru Sahibi
14 Ekim 2016 17:01

Vücudumdaki morarmalar.

Merhaba hocam ben 5 ay önce doğum yaptım mucizevi bir şekilde kurtarıldım hamileyken ben rahim ağzı kanseriydim+diğer sezeryanim patlamisti+iç kanamam vardi+çocuğumun eşi rahim ağzına dusmustu+vajinal kanamam çok şiddetli vardı ve bu teshisler konulduğunda ben 30 haftalik hamileydim ve beni 2 haftanın sonunda doğuma aldılar ve ben 13 saat ameliyatta kaldım çıktım ve 3 yoğun bakımda kalmışım uyandım vs.gibi şeyler oldu hocam ayrica ameliyat sırasında rahmimde alındı ve su an iyiyim ama hocam kollarımda +dizimin üst olan bacağımda benek benek olmak süretiyle morluklar var sizce bu morarmalar yasadiklarimla mi alakalı yoksa heran gibi bir hastalığın habercisi mi heran gibi bir hastaneye veya doktora gitmedim gitmek istemiyorum çünkü kötü sonuç almak istemiyorum çünkü gerçekten doğumun zor oldu ve uzunca zaman doktor veya hastaneye görmek istemiyorum sakin yanlış anlamayın. Su an size soruyorum çünkü bir yanımda gitmek istiyor çünkü 2 tane çocuğum var. Ha birde hocam bazen ayaklarım+kollarim uyusuyo belli bir zaman ayağı kalkıp yuruyemiyorum..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Ben romatizmal hastalıklar uzmanıyım. Sorduğunuz soru benim alanımla ilişkili değil. Bir iç hastalıkları uzmanı veya hematolog ile görüşmeniz daha yararlı olur.

17 Ekim 2016 11:22