km
Soru Sahibi
11 Ocak 2020 23:12

Von hipell lindau

Von hipell lindau hastasıyım 2014 tedavi görüyorum 3 beyin 1 yumurtalık opera edildim 7 radyo terapi 1 kemoterapi aldım opera yapılıp alınlar tümörler harici 8 kitle daha mevcut omurilik t2 t4-5 arası yoğun ödem ve 2 adet kitle mevcut. Hastalıkla ilgili artık kendim bir buluş içine girdim yaşım 36 yapılan kan testlerinde sürekli RBC ile CRP yüksek çıkıyor.ayrıca kan veriyorum 4 ay sonra vücut yine çok fazla kan üretiyor 17 kanım lütfen bana nasıl bir test yaptıracağımı söylermişiniz ne var ne yok herşey ortaya çıksın yorumlarsanız sevinirim hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba. Ben romatizmal hastalıkları uzmanıyım. Sorunuz benim uzmanlık alanım’a girmiyor.

13 Ocak 2020 11:03