((
Soru Sahibi
4 Ocak 2021 00:07

Vitaminsizlik Mi Var?

Ellerimde uyuşma ve saçımda dökülme başladı. Pandemiden dolayı doktorlara da gidemiyorum, 'hastanede virüs kaparım' diye. Ben B12 vitamini kullanmaya başlamalı mıyım? Benim yaşım: 20. Boy: 1.65. Kilo: 45. Doğum Tarihim: *** *** **:00

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Mesut Onat
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Öncelikle düzenli beslenmeli biraz kilonu arttırmalısın; bunu proteinler ve vitaminler ile birlikte yapmalısın.

24 Ocak 2021 23:23