MA
Soru Sahibi
21 Kasım 2018 00:24

Vitamin eksikliği yorulma

Hocam selamlar saygılar. Benim efor sarf ederken aşırı yorulma ve göğüste bir sıkıntı şikayetim vardı buna bağlı olarak kardiyolojiye başvurdum eko,ekg,efor temiz çıktı ancak d vitamini=9 b12vitamini=140 çıktı bu değerler aşırı yorulma ve eforda sıkıntı yaparmı? saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Ben romatizmal hastalıklar uzmanıyım. yakınmalarınızı bir i hastalıkları uzmanı ile tartışmanız daha verimli olur.

26 Kasım 2018 09:00