KC
Soru Sahibi
22 Eylül 2020 17:54

Visanne ve gebelik

Merhaba hocam 19 yaşındayım sol yumurtalık bölgemde 5cm sağda ise 2 cmlik kist çıktı doktor visanne ilacını kullanmamı söyledi 3 ay sonrada kontrole gelmemi istedi yaşım çok erken ve ilerde çocuğum olmayacağı endişesiyleyim ilaç gözümü çok korkuttu sizin fikrinizi almak istiyorum ilerde hamile kalmamı çok etkiler mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Berker
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba *** *** ** nolu telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz, sağlıklı günler dileriz.

10 Ekim 2020 15:30