AG
Soru Sahibi
31 Mayıs 2018 10:40

Vaskülüt hastalıgı

Hocam eşim vaskülüt oldu kızarıklık lar ve morluklar oluşdu cildinde genellikle ayak kısmında cok fazla kordinozlu igne tedavisi başlandı ciğerlerine bakılmadı kan aldılar oda pıhtılaşma olmuş hep yardımcı olabilir isiniz hangi şehirdesiniz hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Mesut Onat
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba ve geçmiş olsun.... Vaskülit, gerçekten önemli ve zor bir hastalık olup tüm organlarımızı etkileyebilir. Ancak hekimlerinizin tüm bunları kontrol ettiğini düşünüyorum. Yine de bana gelmek isterseniz internet sayfamdan gerekli bilgilerime ulaşabilirsiniz.. acil şifalar dilerim

1 Haziran 2018 16:11