yy
Soru Sahibi
18 Kasım 2014 13:48

varekösel ameliyatı

sn hocam günaydınlar.ben 7 gün önce hastahanede normal amelıyat cift taraflı varikosel amelıyatı oldum . 3. günden itibaren sag tarafımdam amelıyatımın altında kasıgımın içinde şişlik ve sertlik meydana geldi amelıyat yapan doktorum şuan yurt dışında endişelenmelimiyim . bu agrı şişlik geçermi yoksa yeniden amelıyatmı olacagım nasıl bir tedavi yapmam gerekiyor tşk ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Yılmaz Bey, Öncelikle tatilde olduğum için cevabım gecikti. Bu nedenle kusura bakmayın Endişelenmeyin ama mutlaka ameliyatı yapan doktorunuz ile görüşün. Yakından görmek gerekir. Bu arada www.yasarozgok.com dan etraflı bilgi alabilirsiniz. Geçmiş olsun

23 Kasım 2014 10:44