27 Aralık 2019 19:04

Vajinal akıntı

Merhaba iyi akşamlar pazartesi akşamı birden anüs ve vajina girişinden yukari dogru sancı saplandi karın ve yumurtalıklarim da yoğun bir sancı hissettim sabaha kadar hareketlerimi kısıtlayacak kadar yogun bjr sanciydi sabah sancim hafifledi lakin sarı renkli vajinal akıntı yaşamaya başladım agrım hala devam etmekte ayrıca dün akintim kanlı gelmeye başladı ama yoğun bir kan değil bu sabah kanama yoğunlaşınca regl olduğunu düşündüm ama hiç şancı çekmedim normalde çok sancılı geçer duzenli regl tarihim her ayin 4. Gunudür akşam Bunun regl kanaması olmadığını fark ettim çünkü kanamam yine vajinal akıntıyla karışık gelmeye başladı sizce bunun sebebi ne olabilir (cinsellik birliktelik yaşıyorum tek eşli)

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba muayene olmalısınız enfeksiyon vs olabilir

29 Aralık 2019 11:08