KG
Soru Sahibi
23 Ocak 2020 06:34

Vajina asdf

Benim vajinamda sol iç dudağım çok büyük. Ergenliğe girdikten sonra mı oldum hatırlamıyorum. Diğer iç dudak gibi değil bayağı uzun ve geniş dış dudaklarımdan dışarıya taşmış durumda. Hiç ilişki yaşamadım. Sizce nedeni nedir kötğ bişey olabilir mi ameliyat gerekir mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. H. Yeşim Yerçok
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Labium minörlerin yani genital bölge iç dudakların asimetrik, uzun , sarkık, koyu renkli olmasının cinsel ilişki yaşamanızla ilgisi yok. Tamamen yapısal ve genetik. sebepleri olabiliyor. Ancak bu durumu "labioplasti" operasyonuyla düzeltmek mümkün. Böylece düzgün, simetrik ve tamamen doğal bir görüntüye ulaşabilirsiniz. dryesimyercok.com adlı web sitemde genital estetik bölümünde yer alan "labioplasti-iç dudak düzeltilmesi" başlıklı yazımı okuyunuz. Operasyon hakkında detaylı bilgi ve ücret bilgisi için Tel: *** *** **

24 Ocak 2020 13:37