SM
Soru Sahibi
16 Mayıs 2019 21:25

Uzun yıllar sürengözüküp kaybolan şişlikler

Merhaba hocam lütfen Yardımlarınızı bekliyorum. Çok uzun yıllardır kafamda şişlikler çıkıyordu son zamanlarda alnıma kadar indi sert şimdi sırtımda boynunda küçük kaşıntı lı şişlikler de var plakalar halinde kan tahlilleri ıge148 c1fonksi 101 c1kimysal 22 C3 92 C4 23 bu kaşıntı şişlik sık hale geldi doktora gittim kaç kez alerji ilacı veriyolar ama işim gereği kullanamıyorum ne önerirsiniz başka bir tedavi yok mu

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ersoy
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

anjiyoödem altında hastalıklar araştırılması gerekir alerjik olanlar 24-48 saat sürer kendiliğinde geçer anjiyoödem altında bir hastalık bulunamazsa ayda bir iğne şeklinde tedaviler yapılabilir

17 Mayıs 2019 12:33