TH
Soru Sahibi
15 Eylül 2019 22:24

Uzman görüşünüzü almak isterim

Merhaba Şengül Hanım, size bir konuda danışmak istedim. Anksiyete bozukluğu için özel muayenehanede seans yapan bir terapiste gidiyorum ve bu arada evliliğimde de problemler yaşıyorum. Bununla ilgili terapist hanım eşimi de davet ederek bize bir plan çizdiğini söyledi ve evlerimizi ayırdı. Kendi deyimiyle bireyselleşme sürecine soktu bizi ve programla uyumlu şekilde 2 aydır ayrı evlerdeyiz görüşmüyoruz. Ne zaman görüşeceğimizle ilgili de bir tarih vermiyor, belirsiz bırakıyor bunu. Çiftleri ayırma yöntemini pek görmediğim için çevremde sizin uzmanlığınıza danışmak istedim, bu aktardığım terapi süreci size doğry görünüyor mu? Saygılarımla,

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, süreci takip eden arkadaş sizin ve ilişkinizle ilgili daha iyi bir öngörü ve senteze sahip olur diye düşünüyorum. Ayrıca bana gelmek isterseniz randevu alabilirsiniz.iyi geceler..

15 Eylül 2019 23:46