bg
Soru Sahibi
27 Eylül 2015 15:31

üzgün hissediyor

Bende 3 ay once parmagimda baslayan kucuk dokuntuler basladi daha sonra kollarima bacaklarima karin bolgeme sirt bolgeme dagildi yuzumdede hafif bi sekilde vardu ilk guttigim doktor alerjik dermatit diye tani koyup belogent ve adini haturlayamadugim kortizonlu bir krem verdi ama hafif gecer gibi olup daha sonra birden alevlenmeye basladi bu kez boynuma ve yuzumde sakaklarima digru yayildi bir sonra tekrar baska bir doktira gittim mantar testi yapti ama test negatif cikti ve gul hastaligi teshisu koydu mentollu bi krem karisimi verdi on gun boyunca surmemi soyledi onuda kullandim 15 gun oldu yine gecer gibi oldu ve simdi ozellik le çenemde ve agiz cevremde olmak uzere asiri derecede cikmaya basladi kasinti yok oncelikle boyle bocek isirigi gibi yada yazin olusan isilik gibi ler daha sonra mantar gibi kabuklaniyolar sarariyolar tam olarak gecen yerlerdede beyaz leke iz birakiyolar ama ne bi kasinti oluyor nede agri sadece bazen yuzumdekuleri hafif hissediyirum kasiniyorlar şimdiden teşekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA GÖRMEDEN TANI KOYMAM MÜMKÜN DEĞİL TABİ Kİ AMA EĞER GÜL HASTALIĞI İSE 6-8 HAFTA KADAR SÜREBİLİR.

28 Eylül 2015 10:00