ez
Soru Sahibi
12 Nisan 2021 17:30

uyku sorunu

Merhabalar hocam 18 aylık bir kızım var,doğduğundan beri uyku problemi çekiyor.Uykusundan uyandıran bir ağrısı veya sancısı var ama ne olduğunu anlayamıyorum yüzü bir anda sapsarı oluyor o anlık ve ağlayarak uyanıyor.Uzun bir dönem kabızlığı oldu su sıralar iyi tuvalet durumu nörolojik bir sıkıntı olabilir mi diye doktora göründük muayenede bir sıkıntı görmedi.Bunun sebebi ne olabilir hocam cok endişe ediyorum bu ağrı veya herneyse uyumasına müsaade etmiyor ve hep uykudayken oluyor.İdrarında da bu ara koku var amonyak kokusu gibi ağır bir koku.Gaz sancısı bu kadar etkiler mi ya da bağırsakları ile ilgili bir problem ya da nörolojik bir olay olabilir mi dönüşünüz için teşekkürler şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mahya Sultan Tosun
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

merhaba problemin sindirim sisteminden kaynaklı olup olmadığını belirlemek için bazı testlerin yapılması uygun olacaktır detaylı beslenme öyküsü bize yol gösterecektir gelebilirseniz yüz yüze gelemeyecekseniz online görüşme ile daha detaylı konuşma imkanımız olacaktır

19 Nisan 2021 11:31