YE
Soru Sahibi
28 Ekim 2013 15:43

uyku düzensizliği

merhaba oğlum 6 aylık son bir haftaya kadar beraberdik ama ben bir hafta önce işe başladım izin sürem dolduğu için...oğlum zaten doğduğundan beri çok uyumayan gece bile saat başı uyanan bir bebek ben işe başladığımdan beride gündüz uyku düzenide bozulmuş biz birlikteyken sabah 9 da uyurduk 10da kalkardı karnını doyururdum tekrar uyurdu 12 ye kadar....ama şimdi ben işe başladığımdan beri gündüz uyku düzenide bozulmuş gece iyi bi uyku uyumuyor zaten gündüzde uyumazsa bi sıkıntı olur diye korkuyorum uykusunu gece ve gündüz nasıl düzene sokabiliriz..Birde bi kaç gecedir sanki korkarak uyanıyor çok ağlıyor uyku apnesi olabilirmi? şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Fatih Gürbüz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Uyku apnesine benzemiyor. Annesinden ayrılmanın ve eski düzenin bozulmasının bir sonucu. Çoğu çalışan anne ve bebeklerinin yaşadığı zorluklardan biri.

28 Ekim 2013 15:53