dm
Soru Sahibi
27 Ekim 2020 06:43

uyku bozukluğu

iyi günler hocam benim sorum olacak 2 3 haftadır geceleri uyurken 2 3 saniye nefessiz kalıyorum boğuluyor gibi yataktan kalkıyorum horlamam da fazlalaştı ayrıca uyandığım zaman boğazım çok aşırı derecede kuru oluyo ve belli bi süre boğaz ağrısı çekiyorum nedeni ne olabilir acaba cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Nergiz Hüseyinoğlu
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merve Hanım, çok geçmiş olsun. Uyku apnesi olabilir. Mutlaka bir test yaptırın .

27 Ekim 2020 11:50