OB
Soru Sahibi
28 Mart 2019 09:06

Usg de yumurta görünmemesi

Merhaba.28 yaşındayım 1 yıllık evliyim.genel kontrol için adetimin 3. Gününde dr a a gittim.usg ile baktıgında rahmimin gayet iyi göründüğünün ve hiç bir kist olmadığını söyledi.yumurtlamama bakmak için 12.günde tekrar çağırdı ancak usg de yumurtayı göremedi ama rahmimin iyi göründüğünü söyledi..17. Günde tekrar gittim yine göremedi ama rahmin fazla kalımlaşmış dedi ve hormon testi istedi haftaya yaptırcam inşallah.adetlerim her zaman duzenli olmustur ve yumurtlama belirtlerim de olur.sizce neden usg de yumurtam gorunmemis olabilir ve rahim buna bagli mi fazla kalinlasmistir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Duygu Özkale Okyay
Kadın Hastalıkları ve Doğum

merhaba, Aradaki bir günde yumurtlamış olabilirsiniz ya da bu ay yumurtlamamış olabilirsiniz. Haftaya yapacağınız hormon testi size bir fikir verecektir

28 Mart 2019 11:16