PN
Soru Sahibi
6 Ekim 2016 11:17

Ürtiker Çözüm Yolu

merhaba, kendimi bildim bileli en ufak şeyde kızarıklık ve kabarmalarım var. Test yaptırdığımda strese ve tek tük yiğeceğe bağlı ürtiker olduğunu öğrendim. Ömür boyu çok küçük dozda sakinleştirici yada 1 yıl boyunda ürtiker önleyici hap önerdiler. Nasıl ilerlemeliyim. 23 yıldır çekiyorum bana zararı dokunmadan nasıl çözebilirim. Çok teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Öncelikle antihistaminik haplarla başlamak gerekir. Onlar fayda etmezse urtiker asisi uygulanabilir

24 Ekim 2016 15:52