sk
Soru Sahibi
1 Nisan 2015 23:02

urocare

penisimden beyaz bazen akıntı oluyor ve idrar yaparken sızı oluyor .. eczaneye gittiğimde urocare adlı ılacı onerdi .içsem birsey olurmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murad Çeltik
Üroloji , Androloji

İdrar tahlili yapmadan ilaç kullanmayın, taş-kum dökme, idrar yolu enfeksiyonu olabilir.. Direkt bana ulaşabilmek için aşağıdaki web sayfalarına ve facebook sayfalarına bakabilirsiniz.. Alttaki telefon numarasından asistanıma mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.. Op.Dr.Murat ÇELTİK Doktorlar merkezi Abdi İpekçi cad. Reasürans Han 1 No:57 Kat :3 Nişantaşı İstanbul Tel: *** *** ** 55 Cep: *** *** ** 96 Web: www.muradceltik.com www.bobrektasiameliyati.com www.varikoselcerrahisi.com www.sertlesmesorunutedavisi.com www.edswtedavisi.com facebook: www.facebook.com/opdrmuratceltik www.facebook.com/varikoseltedavisi www.facebook.com/bobrektasitedavisi www.twitter.com/opdrmuratceltik

1 Nisan 2015 23:21