dk
Soru Sahibi
29 Haziran 2017 02:09

üretral akıntı

cinsel ilişki sonrası 1 hafta sonra penisimde kaşıntı ve sonrasında da beyaz-sarımtrak akıntım oldu, doktora gittim idrar testi, çubukla üretral akıntı örneği alındı ve idrar kültürü yapıldı. kültür sonuçları çıkıncaya kadar cipro ve tetradox yazdı doktor, sonuçlarda da; idrar testinde lökosit çıkmıştı, idrar kültüründe üremem olmadı fakat üretral akıntı kültüründe normal vajinal flora elemanları üredi diye sonuç çıktı. yazılan antibiyotiğe devam et dedi doktor. ilaçlarım bitti akıntım geçti şu anda ve merak ettiğim arkadaşımla korunmadan her ilişkiye girdiğimde bu iltihaplanma durumuyla mı karşılaşacağım??

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

partnerinizde aktif enfeksiyon varsa tekrar bulaşabilir. partnerinizin de tedavi olmasını öneririrm

7 Temmuz 2017 11:55