18 Mart 2016 02:03

Üreaplasma

Hocam 6 ay önce unacefin isimli bir iğne oldum ve yarım saat sonrasın da su çiçeği şeklinde kabarcıklar oluştu ve tekrar bi iğne yaptılar ve yan etki olduğunu söylediler. Şu an klavunat kandizol kullanmamın bir sakıncası olurmu.9 aydır üreaplasma rahatsızlığım var 4 kutu tetradox kullandım ve bitti şikayetlerim azaldı ama geçmedi. Ne yapacağımıda şaşırdım kaldım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Yurt Dışında olduğum için cevabım gecikti, Kusura bakmayın Tetradoxa rağmen geçmedi ise mutlaka bir üroloji uzmanı ile görüşün. Kr Prostatit olursanız tedavisi zordur.. Bu arada tekrar Üreoplazma, klamidya , candida Baktırın Bu arada www.yasarozgok.com dan etraflı bilgi elde edebilirsiniz. Geçmiş olsun

24 Mart 2016 01:06