YT
Soru Sahibi
8 Ağustos 2014 11:10

Unutkanlık

Merhaba Oğuz bey, Benim çok güçlü bir hafızam olduğunu düşünüyorum. Özellikle iş hayatımda en küçük toplantıda ne konuşulduğu, kimin nereye oturduğuna kadar hatırlayabiliyorum. Hem geçmişi hem yakın geçmişte sıkıntı yok. Tek sıkıntı isimleri hatırlayamamak. Bu beni artık çok rahatsız etmeye başladı. hafıza teknikleri gibi seminerler aldım ancak yine de başarılı olamadım. Sadece isimleri beyinde tutan bir yer var mı? Eğer var ise orası rahatsızlanmış olabilir mi? Bu belirti Alzheimer olabilme ihtimalimi yükseltir mi :(

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Oğuz Bak
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Algoloji (Noroloji)

yaşınız alzheimer a musait değil. b12 duzeyine baktırın duşuk olabilir. ayrıca sonuç netice odaklı çalışıyor iş yapıyorsanız isimler umrunuzda olmaz !!

13 Ağustos 2014 10:18