B.
Soru Sahibi
21 Eylül 2021 07:50

Unutkanlık sorusu

Unutkanlıksorusu Unutkanlık sorusu saygilar hayatimi etkilemeyen basit unutkanlik oluyor dr bana tebokanfort nootropil onerdi sizin bu konuda pratik oneriniz yokmu ne yapabilirim ayrica bu ilaclari devamli almamin sakincasi varmi stress icin oneriniz yokmu ilac disi troıt normal anksıyete için buspon

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayene ve yapılması gereken tetkikler ve testler sonucunda unutkanlığınızın sebebi belirlenebilir. Sebep belirlenmeden tedavi önerisinde bulunmak mümkün değildir.

23 Eylül 2021 22:19