BM
Soru Sahibi
17 Eylül 2021 07:53

Unutkanlık sorusu

sorusu bozuklugu Hoxam saygilar anksite icin cipralex 10mg verildi yasim62 ictikten birkac gun sonra unutkanlik basladi bunun icin5mga indirebilirmiyim bu dozun zarari olurnu bir arkadasim buspon iciyor goz tansiyonunda artis oldu bu tur depresyon anksiyete ilaclari tansiyonu yukseltirmi stres icin oneriniz yokmu hayatı etkilemem basit unutkanlik için ne yapilabilir

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Özlem Saran
Psikiyatri , Psikoterapi

Merhaba. Bu sorunuz için yakınınızda bir psikiyatriste başvurup görüşmenizi tavsiye ederim. Muayene etmediğim bir kişiye kulandığı ilaç ile ilgili yorum yapmak kişiye zarar verebilir. Ek bilgi olarak: buspon ve cipralex farklı grup ilaçlardır. Depresyon ve anksiyete için kullanılan ilaçların bazı yanetkileri olabilir, bunu da tedavinizi düzenleyen doktorunuza danışabilirsiniz.

19 Eylül 2021 11:43