BM
Soru Sahibi
6 Ağustos 2021 19:01

Unutkanlık sorusu

Unutkankiksorusu Unutkanlik sorusu sorusu Unutkanliksorusu Unutkanlik sorusu Hocam saygilar hayatimi etkilemeyen basit unutkanlik oluyor dr bana tebokanfort nootropil onerdi sizin bu konuda pratik oneriniz yokmu ne yapabilirim ayrica bu ilaclari devamli almamin sakincasi varmi stress icin oneriniz yokmu eşim2yil evvel kolon kanseri an.ameliyat ve kemo gördü kaygı ocındeyım buspon hapı ocıyorum yaşım 61 bu dozun

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Unutkanlığın kökeni nörolojik olabildiği gibi psikiyatrik de olabilir. Stres ile yoğunlaşabilir. Verilen ilaçlara bakarak yalnızca bir tahmin yürütebilirim; hekiminiz ağır bir demans (bunama) tablosu düşünmemiş ve size daha çok hafızayı kısmen destekleyici bir tedavi vermiş. Önerilen sürelerde kullanmanız sonrasında eğer fayda görmezseniz hekiminize danışarak ilaci bırakabilirsiniz. Bunun yanında yalnızca Buspon kaygı bozuklukluklarının tedavisinde genelde yeterli olmaz. Bunun için de psikiyatristinizle görüşmeniz ve tedavinizin gözden geçirilmesi gereklidir.

9 Ağustos 2021 22:10