TB
Soru Sahibi
29 Temmuz 2021 11:06

Unutkanlık sorusu

Unutkanliksorusu Unutkanlık sorusu Unutkanlık sorusu saygilar hayatimi etkilemeyen basit unutkanlik oluyor dr bana tebokanfort nootropil onerdi sizin bu konuda pratik oneriniz yokmu ne yapabilirim ayrica bu ilaclari devamli almamin sakincasi varmi stress icin oneriniz yokmu ilac disi troıt normal anksıyete için buspon alıyorumbeyne zararı olurnu bitkisel öneriniz yokmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hava Dönmez Keklikoğlu
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Tedavi önerileri için hastaları görmem gerekiyor, muayene randevusu alarak gelirseniz yardımcı olabilirim, iyi günler...

29 Temmuz 2021 11:12