27 Temmuz 2021 10:34

Unutkanlık sorusu

sorusu Unutkanliksorusu Unutkanlik sorusu Hocam saygilar hayatimi etkilemeyen basit unutkanlik oluyor dr bana tebokanfort nootropil onerdi sizin bu konuda pratik oneriniz yokmu ne yapabilirim ayrica bu ilaclari devamli almamin sakincasi varmi stress icin oneriniz yokmu eşim kolon kanseri an.ameliyat ve kemo gördü kaygı ocındeyım buspon hapı ocıyorum yaşım 61 bu dozun beyne

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba İçinde bulunduğunuz zorlayıcı durum da dikkate alındığında kaygı bozukluğu yönünden de değerlendirilmek üzere bir psikiyatri uzmanına başvurmanızı öneririm. selamlar

13 Ağustos 2021 13:07