BM
Soru Sahibi
26 Temmuz 2021 08:07

Unutkanlık sorusu

Unutkanlık sorusu Unutkanliksorusu Unutkanlık sorusu saygilar hayatimi etkilemeyen basit unutkanlik oluyor dr bana tebokanfort nootropil onerdi sizin bu konuda pratik oneriniz yokmu ne yapabilirim ayrica bu ilaclari devamli almamin sakincasi varmi stress icin oneriniz yokmu ilac disi troıt normal b12normalanksıyete için buspon alıyorum beyne zararı olurmu bunamayi onleyebilecek ineriniz yokmu geleneksel tıp olarak öneriniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Sorularınız ile ilgili ayrıntı bilgiyi sizi muayene eden hekiminizden öğrenebilirsiniz Unutkanlığın çeşitli nedenleri olabilir..

26 Temmuz 2021 13:49