BS
Soru Sahibi
23 Haziran 2021 08:17

Unutkanlik sorusu

Unutkanlık sorusu saygilar hayatimi etkilemeyen basit unutkanlik oluyor dr bana tebokanfort nootropil onerdi sizin bu konuda pratik oneriniz yokmu ne yapabilirim ayrica bu ilaclari devamli almamin sakincasi varmi stress icin oneriniz yokmu ilac disi troıt normal anksıyete için buspon alıyorum zararı olurmuş beyne 60 yaş üstü antidepresanların düşük alınması lazimmis ne onerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Sabri Erdöl
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Klinik Nörofizyoloji

Merhaba Selim Nöropsikoloğ ile görüşerek hafıza başta omak üzere beyin fonksiyonlarını ölçen NPT testi yaptırman uygun olur. Geçmiş olsun

26 Haziran 2021 10:52