BS
Soru Sahibi
29 Nisan 2020 13:48

Unutkanlik sorusu

sorunu Unutkanliksorusu Saygilarhayatimi etkilemeyen basit unutkanlik icin dr ginkobloba gunde250mg ve nootropi 2*1 veruldi ayrica gerginlik ocon buspon gunde bir tane verdi hocam orta yaslilar ocin antidepresan ve anksiyolitikler zararli diye okumustim dogrumu bu dusuk dozun consel guce zarari olurmu size guvendigim icin uaziyorum degerli cevabiniza Giz Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ebru Ergin
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhaba... Sıkıntı olmaz kullanabilirsiniz.. Nootropil'e gerek olduğunu düşünmüyorum. Psikiatri dr'una başvurmanız daha uygun olur...

30 Nisan 2020 00:36