şs
Soru Sahibi
23 Nisan 2014 16:57

tutunamama

merhaba hocam ben 40 gün önce amerikan hastanesinde tüp bebek tedavisi gördüm 2 yumurta döllendikten sonra 8 hücreye bölündü ve 3.gün transfer edildi ilk bir hafta bişey yoktu sonrasında kanama başladı tahlil sonucu negatif çıktı tekrardan deniyoruz ama bu sefer LUCRİN DAİLY 5mg verildi ve 10 ünite söylendi lucrin daily beni biraz korkuttu kanser hastalarına ve kisti olanlara veriliyormuş önce gonal f kullanmıştım şimdi bu verildi acaba yan etkisi olur mu hocam hormonları mı bozar mı şimdiden teşekkür ederim hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Akin Savci
Kadın Hastalıkları ve Doğum

hekim nezaretinde verilen ilaçlardan korkmatınız.bu hormonlarınızı bozmaz kullanmanızı öneririm

23 Nisan 2014 18:04