ma
Soru Sahibi
3 Haziran 2015 21:18

Tüp Mide Ameliyatı

Merhabalar doktor bey 21 yaşında tiroit hastasıyım. 170 cm boyum var ve yaklaşık 115 kiloyum. Tüp mide ameliyatı olabilir miyim. Hastanede bunun için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

1 cevap
Cevaplar (1)

olabilirsin inz ancak amelyat gerçelerrini devlet karşılamıyor en azından onemlı bi bolumunu o uzden masraflı olabilir ozel hastnalerde 15-25 bin arası tutuyor öğrenmek için çaba gösterenler devlet hastanelerinde masrafsız yapabilriler ancak kullandıkları malzeme pek güvenli olmayabilir

4 Haziran 2015 12:43