hf
Soru Sahibi
13 Ekim 2013 23:42

tüp bebek için başarı oranım ?

öncelikle selamlar.ben 27 yaşında pko lu bayanım.3 yıllık evliyim .1 doğal gebeliğim oldu.fakat kalp atışıdurduğu için mart ayında kürtaj olmak zorunda kaldım.adetlerim çok düzensiz eşimde sorun yok.bende hsg ve (sıs)çekildi sorun çıkmadı.bütün tahlillerim yapıldı sorun çıkmadı.kilo problemim de yok.artık bende evlat sahibi olmak istyorum hemde çok.bu yüzden tüp bebeğe karar verdik.sizce kararımız doğrumu yada erkenmi?kafam çok karışık.bana yol gösterirseniz sevinirim.bu arada koskoca adana da tüp bebek için hiçbiryer içime sinmedi.cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Recai Pabuçcu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

sizi detaylı değerlendirdikten sonra karar verelim, ey uygun tedaviyi yaparız

18 Ekim 2013 15:10