GT
Soru Sahibi
17 Mayıs 2020 19:37

Trombosit ve diğer kan değerleri yuksekligi

Merhaba Yener Hocam.. Bende Trombosit yüksekliği var değerim son tahlilde 1082 idi.. 1600 leri de seyrettiği oluyor dönem dönem.. Ecopirin kan sulandırıcı kullanıyordum 4 yıldır ancak son 2 aydır kol ve bacaklarımda siddetli ve büyük morluklar oluşmaya başladı.. Dr um Hydrea ve corasprin e başladı.. Hydrea yüksek riskli bir ilacmis kullanmam doğru mu sizce? 32 yaşındayım. Birde size nasıl ulaşabilirim medical park antalya da değilsiniz sanırım.. Ilginize şimdiden çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yener Koç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Medicana International (Beylikdüzü İstanbul) de çalışıyorum. Başka bir Hematolog'un değerlendirme ve reçetelerine yorum yapmam etik olmayacaktır.

24 Mayıs 2020 21:43