Dh
Soru Sahibi
30 Eylül 2021 21:11

Trombofili panelim

Doktoe bey merhaba daha önce 20 haftada 2 kez düşük yaptım Eşimin ve benım karyotıp incelememizde 46xz ve 46 xy yazıyor herhanfi bı sıkıntı yok fakat trombofili panelim Mthfr a1298c homozigot Mthfr c677c heterezigot Faktör v leiden g 1695a normal Faktör v cambridge g1091c normal Faktör 2 g*** *** **a normal Pai 4g/5g Ve ayrıca protein s normal proten c ise yüksek referans (*** *** **) benım 150 Pıhtılasma bozuklugum varmı gebeliklerimde kan sulandırıcı kullanmam gerekiyor mu

1 cevap
Cevaplar (1)

genetik panelinizde bir problem gorunmuyor diger test icin hematoloji uzmani ile gorusunuz

1 Ekim 2021 09:27