ED
Soru Sahibi
10 Ekim 2021 16:39

Trigleseridim düşmüyor

Merhabalar,Sorunum yaklasik 3-5 senedir devam ediyor.Ne zaman kan tahlili yaptırsam Trigliserid degerlerim yuksek cikiyor.Son olarak 530 seviyelerinde seyretti,oncesinde diyet ve spor ile bunu 370 seviyelerinde sabitlemistik.Yaşım 40 bu tahlil tarihlerinde ara ara paxil kullanmistim,6 ay 1 sene kullanip birakip baslamistim su an devam ediyorum.Seker yuklemesi tahlili yapildi.Kolestrol seviyem 260 larda seyrediyor LDL seviyem cok degil ancak HDL seviyem cogunlukla 39 kilom 70 boyum 1.80 hareketli bi yasam tarzim var cok yemek yeme aliskanlıgim yok bana yardimci olabilormisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Ben kanser hastalarına destek veriyorum. Bir gastroenteroloji uzmanı ile görüşünüz

10 Ekim 2021 16:53