YS
Soru Sahibi
14 Ekim 2013 16:14

travazol

Mrh hocam ben 13 haftalik gebeyim ve vajinal kasintim basladi travazol surdum sdece bir kere bi zarari vrmidir prospektusu okudugumda gebelikte zararli oldugunu soyluor sizden yrdim istiorum

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebelikte gelişi güzel ilaç kullanmayın doktorunuz ilaç tavsiye etmeli bu arada sorun olmaz.

16 Ekim 2013 10:33
YS
Soru Sahibi

hocam dun ozel doktora gıttım orda travazol krem gyno-lymexın 600 mg fitil ve urocare die suya konulan toz ilaç verdi idrar yolarında iltihaplanma var dedi bu ilaçların bebege bi zararı olmaz degilmi ?idarar tatlilindeki sonuc : miktar :10 gorunum:hafif bulanık renk sarı ph:6 yogunluk:1020 protein:negatif bilirubin:negatif glukoz:normal ürobilinojen:negatif nitrit:negatif keton:hersaahada bol mikroskopi :lokosit bol epitel görüldü

16 Ekim 2013 11:50
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kullanabilirsiniz.

19 Ekim 2013 12:18