ds
Soru Sahibi
5 Eylül 2017 19:59

Torunum bizden utanıyormu

iyi günler diliyerek başlamak istiyorum 9 yaşında kız torunum okula giderken yada kalabalık bir ortamda Annesi ve ben Anneanesini yanında görmek istemiyor utanıyor yanımızdan hemen uzaklaşıyor tanımıyor gibi utanacağı fiziksel bir sorunumuz yok bu tüm aile büyükleri için geçerli bu durum geçicimidir. nasıl davranmamız gerekiyor aydınlatısınız seviniriz

1 cevap
Cevaplar (1)

Torununuz kendi içinde sorun ettiği bazı şeyler yaşıyor veya sosyal kaygı yaşıyor olabilir. Çocuk Psikiyatristi ile görüşmenizi ve muayene olmasını öneririm. Geçmiş olsun.

5 Eylül 2017 22:03