BA
Soru Sahibi
20 Eylül 2017 14:36

TORAKS BİLGİSAYARLI TOMOĞRAFİ (BT) İNCELEME

HOCAM İYİ ÇALIŞMALAR 30 YAŞINDAYIM AKCİĞER TOMOĞRAFİ SONUCUMDA : ANTERİOR MEDİASTENDE TİMİK REZİDÜ İLE UYUMLU HOMOJEN YAPIDA YUMUŞAK DOKU DANSİTELERİ İZLENMİŞTİR İBARESİ YER ALMAKDA , AKCİĞER İLE ALAKALI İBARELER NORMAL AMA SADECE BU İBARE BİRAZ BENİ KORKUTTU . GÖĞÜS CERRAHI 3 AY SONRA TEKRAR TOMOĞRAFİYE GİRMEN GEREKİYO DEDİ . KORKUYORUM HOCAM KÖTÜ BİR ŞEYMİ 3 AY NASIL BEKLİCEM SİTRES YAPTIM İYİCE BAŞKA Bİ DOKTORA FELANDA GİDMELİMİYİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM HOCAM SAYGILAR...

3 cevap
Cevaplar (3)

Korkulacak bir şey yok gibi. Tekrar bir film çektirdikten sonra değişiklik yoksa tedirgin olmayı gerektirecek bir durum yok demektir. Geçmiş olsun.

20 Eylül 2017 16:21
BA
Soru Sahibi

hocam çok tşk ederim . filmde biraz timus bezim büyükmüş, yine aynı büyüklükde çıkarsa bi sorun yoktur anlamınamı gelir , kanserlik felan bi durum yok dimi hergün kafama takılıyor sitresden saçlarım dökülmeye başladı çok korkuyorum

21 Eylül 2017 15:01

Kanser benzeri bir hastalık olma ihtimali çok düşük. Tedirgin olmamanızı öneririm.

24 Eylül 2017 11:25
BA
Soru Sahibi

çok çok çok saolun hocam iyi çalışmalar

25 Eylül 2017 15:56

Geçmiş olsun

27 Eylül 2017 10:44