AG
Soru Sahibi
7 Aralık 2014 00:43

tiroid

Hocam merhaba ben 44 yasinda bir bayanim tiroidim 3 yil once tamamen alindi eutroxyl kullaniyorum yalniz tahlil lerim normal oldugu halde ara ara tansiyonum 16 lara kadar yukseliyor gogus agrisi nefes darligi bayilma hissi yasiyorum acaba bu eutroxyl mu bana dokaniyor levotiron mu icsem yardimci olursaniz cok sevinicem tsk ederi m

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ümit Çetinkaya
Dahiliye - İç Hastalıkları

Tahlilleirniz normalse şikayetlerinizin kullandığınız ilaçla bir ilgisi yoktur. Şikayetleriniz için başka bir sebep aramalısınız. Kardiyolojik açıdan kontrolden geçtiniz mi? Kan şekeri ve insülin seviyeleriniz nedir? Belirtiler psikolojik kaynaklı olabilir mi?...

8 Aralık 2014 19:46